Christian Gunnarsson-Ask

Christian Gunnarsson-Ask

Staffanstorp, Malmö

christian@askfastighetsformedling.se
0709 – 80 30 50

Som den ”Staffanstorpare” jag är sedan 13 år tillbaka, älskar jag mitt yrke och min by. Jag har som mål att tillgodose alla behov som kan uppstå under en bostadsaffär så att det blir så bra som möjligt för alla inblandade parter. Välkommen att kontakta mig eller mina kollegor för en lyckad bostadsaffär!

Anette Kirk

Anette Kirk

Staffanstorp

anette@askfastighetsformedling.se

Roland Klarr

Roland Klarr

Dalby, Veberöd, Sjöbo, Malmö

roland@askfastighetsformedling.se
0709 -10 19 26

Jag har byggteknisk bakgrund och har arbetat i 12 år som mäklare företrädesvis på landsbygden och på mindre orter i Sjöbotrakten. De senaste 2 åren har jag med stor framgång även förmedlat bostadsrätter i Malmö och Arlöv. För mig handlar mäklaryrket mycket om att bygga goda relationer, där förtroende och ärlighet är viktiga grundstenar. Mitt mål är att du ska få bästa möjliga pris för din bostad.

Carsten Nilsson

Carsten Nilsson

Skurup

carsten@askfastighetsformedling.se
0709 – 80 72 84

Jag har varit mäklaryrket troget i snart 30 år och alltid bott i Skurups kommun, därför finns ett stort  kontaktnät. Organiserat och strukturerat är några av ledorden då jag jobbar. Tveka inta att kontakta mig för en villkorslös pratstund om just Er bostadsaffär!

Christel Lundgren

Christel Lundgren

Skurup

christel@askfastighetsformedling.se
0709 – 71 06 25

Med ca 40 år som boende och 6 som mäklarassistent kan jag Skurups kommun utantill. Som person är jag noggrann, pedantisk, energisk och har alltid nära till skratt. Jag finns tillgänglig på kontoret i Skurup, eller via telefonen, och hjälper våra bostadskunder till rätta med det mesta!

Linn Klarr

Linn Klarr

Malmö

linn@askfastighetsformedling.se
0709 – 10 73 49

Jag är uppvuxen och bosatt i Malmö, en stad som enligt mig har allt att erbjuda. Jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan 2009, ett jobb som jag verkligen brinner för. Med stort engagemang och noggrannhet tar jag mig an mina uppdrag som alltid är anpassade efter just din bostad och boendesituation. Kontakta mig så hittar vi en lösning för att få en trygg försäljning och bäst betalt för din bostad!

Kontakta oss